WCI 2021 Winners

This is where all exhibit hall prizes winners will be announced! Be sure to check back each day to see if you won anything!

Kelly Bentley, Transcom Solutions, Booth 215
Hector Cano, Transcom Solutions, Booth 215
Ashanda Carter, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Mary Cliver, Transcom Solutions, Booth 215
Paula Eatman, Transcom Solutions, Booth 215
Matthew Gaulick, Marshall Investigative Group, Booth 739
Sonia Gomez, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Matthew Jeffers, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Joanne Kearns, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Tanya Parker, Transcom Solutions, Booth 215
Brittany Perez, TRGT Legal, Booth 437
Rachel Phillips, Transcom Solutions, Booth 215
Denise Hardison, WCI
Marcella Williams, Hanger Clinic, Booth 704
Christine Weaver, Strive Recreational Therapy, Booth 1010
Jose Martinez, Strive Recreational Therapy, Booth 1010
Missy Rassenfoss, Blue Eagle Investigations, Booth 1033
Kathleen Cliver, Blue Eagle Investigations, Booth 1033
Lyssette Ciardiello, Marshall Investigative Group, Booth 739
Linda Summerlin, Tampa General Hospital, Booth 201
Jane Tallant, Intertel/Ontellus, Booth 406
Karen Todd, Cypress Creek Outpatient, Booth 1012
Linda Muralt, Intertel/Ontellus, Booth 406
Judith Provenchen, Cypress Creek Outpatient, Booth 1012
Shelly Keebler, WorkSiteRight, Booth 1034
Mandy Krause, Tampa General Hospital, Booth 343
Lisa Zimmerman, MEDVAL, Booth 911
Miranda Kofeldt, Tampa General Hospital, Booth 343
Tina Hill, Progressive Health of PA, Booth 435
Joy Major, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Briana Ebanks, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Adrienne Stahl, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Sandra Summaria, Fourroux Prosthetics, Booth 1113
Jill Jacobs, The Hughston Clinic, Booth 305
Joyce Hodges, Willson Jones, Booth 811
Petyah Pierre, Specialty Group, Booth 938
Erin Carlisle, Specialty Group, Booth 938
Theresa McLaughlin, Quinlan Med Mgmt, Booth 418
Heather Dinning, WCI
Kim Zawodink, Global Neuro & Spine
Dayani Yauch, Global Neuro & Spine
Richard Cuellar, Global Neuro & Spine